21. 4. 2017
ID: 105814

Advokátní kanceláře PRK Partners a Gřivna & Šmerda se dohodly na výhradní spolupráci

Zdroj: PRK Partners / Gřivna & Šmerda

Unikátní a komplexní know-how v oblasti soukromého, správního a trestního práva pro firmy a podnikatele vzniká v rámci kooperace dvou vedoucích právních firem. Advokáti tak reagují na narůstající poptávku po komplexním řešení právních vztahů a právních rizik týkajících se firem a jejich podnikání. Ta je výsledkem trendu posledních let – přibývající regulace, včetně zavedení trestní odpovědnosti právnických osob či požadavků na zavedení korporátních compliance programů.

PRK Partners je přední česko-slovenskou právnickou firmou a nositelem nejvýznamnějších mezinárodních i lokálních ocenění. Téměř 25 let poskytuje komplexní obchodněprávní poradenství vedoucím lokálním i mezinárodním korporacím a podnikatelům. Advokátní kancelář Gřivna & Šmerda zaujímá přední místo specialisty na oblast trestního práva, včetně trestní odpovědnosti právnických osob. Jejich zkušení advokáti jsou 24 hodin denně k dispozici fyzickým i právnickým osobám pro případ potřeby řešení jakýchkoliv problémů souvisejících s trestním právem a orgány činnými v trestním řízení.

Týmy obou právních firem budou v rámci spolupráce připraveny uspokojit jakékoliv požadavky a potřeby svých klientů napříč občanským, obchodním, správním a trestním právem, operativně i systematicky, na nejvyšší praktické i teoretické úrovni právních služeb. Své know-how propojí mimo jiné pro účely tzv. korporátních compliance programů a služeb, které v posledních letech získávají na významu právě v souvislosti s trestněprávní represí či aktuálně s prohloubením regulace ochrany osobních údajů.


PRK Partners s.r.o. advokátní kancelář

Jáchymova 2
110 00 Praha 1

Tel.:    +420 221 430 111
Fax:    +420 224 235 450
e-mail:    prague@prkpartners.com


Advokátní kancelář Gřivna & Šmerda, s.r.o.

Revoluční 1044/23
110 00 Praha 1 - Staré Město

Tel.:    +420 226 633 341     
e-mail:    martin.adamec@akgs.cz


© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů, judikatura, právo | www.epravo.cz