23. 10. 2019
ID: 110159

Bajgar, Kocík a Kroupa partnery KPMG, z Lotyšska se vrátil Fikrle

Zdroj: KPMG Legal

Česká kancelář KPMG jmenovala Tomáše Kroupu partnerem v daňovém poradenství, Lukáše Bajgara partnerem v oddělení Risk Consulting a Martina Kocíka partnerem v auditu.

Auditory zároveň posílí Ondřej Fikrle (46 let), který se do Prahy vrátil z pozice partnera v lotyšské kanceláři. Zaměří se na audit finančních institucí.

Tomáš Kroupa (40 let) nastoupil do KPMG po dokončení studií na VŠE v roce 2002. Celou kariéru se věnuje poradenství v oblasti daně z příjmů právnických osob, investičních pobídek a EU fondů. Mezi jeho významné klienty patří investoři z Jižní Koreje a Japonska s projekty zejména v oblasti automobilového průmyslu.

Lukáš Bajgar (38 let) nastoupil do KPMG v roce 2004 po studiu na Fakultě ekonomické VŠB-TU v Ostravě. Dlouhodobě se věnuje poskytování poradenských služeb v oblasti řízení rizik a finančního řízení. Jeho doménou jsou regulovaná odvětví jako bankovnictví, pojišťovnictví a energetika. Mezi Lukášovy klíčové klienty patří mezinárodní finanční skupiny, globální bankovní a pojišťovací instituce či evropské energetické skupiny.

Martin Kocík (41 let) začal pracovat v KPMG v roce 2001 během studia na Fakultě mezinárodních vztahů VŠE. Dlouhodobě se věnuje auditu průmyslových podniků a obchodních organizací. Mezi jeho klíčové klienty patří společnosti působící v automobilovém průmyslu, dopravním strojírenství a sektoru informačních technologií.
 

 
Pobřežní 1a
186 00 Praha 8
 
Tel.:    +420 222 123 111
Fax:    +420 222 123 100


© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů, judikatura, právo | www.epravo.cz