13. 5. 2019
ID: 109364

BMW X7

Zdroj: Renocar

Působivý vzhled, objemný vnitřní prostor, propracované technologie podvozku, komfortní jízda a exkluzivní prvky výbavy. To vše můžete očekávat od zcela nového modelu BMW X7.

Představením tohoto nejnovějšího a největšího modelu řady X pokračuje BMW ve své ofenzivě v luxusním segmentu. Je to první automobil Sports Activity Vehicle, který vstoupí na trh. Unikátní kombinace schopností jízdy po cestách s nezpevněným povrchem a výjimečné jízdní dynamiky na běžných silnicích. To jsou vlastnosti typické pro tento segment vozů.

BMW X7 je dokonalé na všech cestách, a to díky podvozku Executive Drive Pro. Ten nabízí až fascinující vyváženost a naprostou jízdní dokonalost. A navíc je každé BMW X7 v základním provedení vybaveno vzduchovým podvozkem na obou nápravách. Toto adaptivní vzduchové odpružení zajistí účinné odpružení a nejlepší možné vyvážení vozu. I to zajišťuje vždy maximální míru komfortu – tolik důležitou pro vozy BMW.

Exteriér.


Ztělesnění osobitého pojetí designu a vyjádření nadčasové elegance. Takto by se dal popsat exteriér nového modelu mnichovské automobilky. Hlavním prvkem je zcela jistě nezaměnitelná maska chladiče ve tvaru ledvinek, ale také inovativní laserové světlomety BMW Laserlight.

BMW Maska chladiče ve tvaru ledvinek.

Na první dojem působí BMW X7 ohromujícím dojmem. Hlavním motivem designu je vzpřímená maska chladiče ve tvaru ledvinek. Obě poloviny tohoto typického motivu jsou uprostřed propojené a díky tomu vypadají jako jeden velký dominantní prvek, který harmonicky zapadá do přední části vozu.

2

BMW Laserové světlomety.

Designové modré prvky ve tvaru písmene X uvnitř světlometů odlišují laserové světlomety BMW Laserlight BMW X7 od adaptivních LED světlometů. V režimu dálkových světel jsou laserové světlomety schopné dosvítit až 600 metrů. Je to jeden z inovativních prvků a zároveň vyjadřují mimořádný technologický standard.

Interiér.

V interiéru BMW X7 máte dojem značné velikosti vozu. Potkává se zde moderní a nadčasový design se sportovní precizností a mimořádným komfortem. BMW X7 je jednoduše působivé od prvního okamžiku, kdy do něj nastoupíte.

Výjimečnost dodávají interiéru hlavně skleněné prvky CraftedClarity, použité na voliči převodovky a dalších ovládacích prvcích. Všechny tyto skleněné prvky jsou ručně vyráběny z křišťálu a dodávají vozu zcela speciální atmosféru.

3

„BMW X7 není pouze novým vrcholným modelem rodiny modelů X, je také definicí progresivního přístupu k luxusu značky BMW“

(Jozef Kabáň, Šéfdesignér BMW Group)

Přijďte se přesvědčit do našich showroomů.

Přijďte k nám. Rádi Vám v Brně nebo v Praze připravíme individuální nabídku dle Vašich přesných požadavků a představ.

Renocar Praha 

Lipová 280, 

Praha-Čestlice (D1, EXIT 8)

Tel.:     +420 261 393 600

Řípská 5c, 

Brno-Slatina (D1, EXIT 201)

Tel.:     +420 548 141 548

e-mail: info@renocar.cz


© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů, judikatura, právo | www.epravo.cz