6. 6. 2017
ID: 105989

CMS otevírá svou kancelář na Slovensku

Zdroj: CMS Cameron McKenna

Po více než dvou desetiletích poskytování právního poradenství klientům na Slovensku prostřednictvím asociace s místními advokátními kancelářemi bude mezinárodní advokátní kancelář CMS poskytovat od 1. června 2017 poradenství podle slovenského práva prostřednictvím svého vlastního slovenského týmu.

Slovenský tým CMS bude pod vedením Petera Šima a Petry Čorba Stark tvořit deset zkušených právníků pokrývajících všechny hlavní oblasti obchodního práva.

„Reakce našich klientů na otevření nové kanceláře byly pozoruhodně pozitivní,“ komentuje Petra Čorba Stark. „Věříme, že na současném trhu existuje místo pro firmu, jako je ta naše, a jsme připraveni dále lokálně rozvíjet náš byznys.”

Peter Šimo dodává: „Díky dlouholetému poskytování právního poradenství na Slovensku se naši klienti mohou spolehnout na naše rozsáhlé znalosti a praxi. Navíc klientům dokážeme poskytnout právní odbornost největší advokátní firmy v Evropě díky čtyř a půl tisícům kolegů z CMS z celého světa. Jedná se o konkurenční výhodu, kterou nemůže svým klientům nabídnout žádná jiná advokátní kancelář na slovenském trhu.“

CMS Bratislava je advokátní kancelář poskytující kompletní poradenství s primárním zaměřením na právní aspekty odvětví automobilového průmyslu, compliance, pracovního práva, energetiky, finančních služeb, life sciences & zdravotnictví, projektů & infrastruktury, práva nemovitostí a právní aspekty v oblasti technologií, médií a telekomunikací.


CMS Cameron McKenna v.o.s.

Palladium
Na Poříčí 1079/3a
110 00 Praha 1

Tel.:    +420 296 798 808
e-mail:    prague@cms-cmck.com


© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů, judikatura, právo | www.epravo.cz