14. 7. 2017
ID: 106132

DLA Piper se stěhuje do nových kanceláří

Zdroj: DLA Piper

Globální advokátní kancelář DLA Piper, jejíž pražská pobočka působí na českém trhu téměř dvacet pět let, mění svou adresu. Nově bude sídlit ve zrekonstruované historické budově na rohu ulice Na Příkopě a Panská v samém centru hlavního města Prahy. Projekt nazvaný Na Příkopě 14 získal řadu ocenění, které potvrzují výbornou reputaci této stavby a důraz na kvalitní zpracování celé rekonstrukce.

DLA Piper obsadí prvotřídní kancelářské prostory v 6. patře budovy. Projekt Na Příkopě 14 je společným dílem firem Lordship a Immofinanz a patří k úspěšným projektům na poli rekonstrukce stávající zástavby. Projekt v minulosti získal mimo jiné certifikát Leed Gold od Americké rady pro šetrné budovy. Původní dům je z roku 1933 a jejím architektem byl Bedřich Beudlmayer.

„DLA Piper je jedna z největších globálních advokátních kanceláří na světě, a proto oceňujeme, že naším novým domovem v České republice bude takto prestižní adresa a budova plně přizpůsobená specifickým požadavkům naší kanceláře. Poskytne nejmodernější vybavení a dokonale zapadne do jednotného stylu značky DLA Piper, který je rozeznatelný ve všech našich kancelářích po celém světě. Přesun sídla společnosti DLA Piper je především důsledkem růstu pražské pobočky,“ říká Miroslav Dubovský, Country Managing Partner a Head of Corporate and Commercial Practice pražské pobočky DLA Piper.

Celá rekonstrukce byla koncipována tak, aby poskytla maximum flexibilního řešení jednotlivých dispozicí, vysoký standard veškerého vybavení a absolutní pohodlí pro nájemce. „Přemístění do tohoto projektu pro nás znamená zvýšení komfortu pro naše klienty. Kombinuje výhody polohy v centru města, prestiž, funkčnost a přívětivost, ale také nabízí veškerý potřebný servis,“ dodává Miroslav Dubovský.


© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů, judikatura, právo | www.epravo.cz