24. 5. 2012
ID: 83204

Nataša Randlová prominentním právníkem Chambers Europe

Zdroj: Randl Partners

eFocus

Expertka na pracovní právo JUDr. Nataša Randlová z AK Randl Partners získala hvězdné ohodnocení v prestižním žebříčku Chambers Europe. Publikace Chambers Europe 2012 mapující právní kanceláře i jednotlivé právníky - srovnatelná s Michelin Guide v gastronomii - přiřadila české pracovněprávní expertce JUDr. Nataše Randlové hodnocení „Star Individual“, které uděluje „osobnostem s výjimečnou reputací ve svém oboru“.

Právě zveřejněný žebříček evropských advokátních kanceláří pro letošní rok Chambers Europe 2012 přinesl významné ocenění pro JUDr. Natašu Randlovou. Získala v něm označení Star Individual vyhrazené pro osobnosti s výjimečně dobrou reputací ve svém oboru. Chambers & Partners definuje kategorii „Star Individuals“ jako ty nejlepší z nejlepších představující nejvyšší standard. Jde o prominentní odborníky, jejichž výjimečnost v daném oboru významně převyšuje všechny ostatní účastníky hodnocení. Do této kategorie bývají zařazeni právní experti, kteří významným způsobem dokázali změnit právní prostředí.

V odůvodnění k ocenění se mimo jiné píše, že jméno Nataša Randlová je v české pracovněprávní oblasti pojem. Z rozhovorů, na jejichž základě specialisté Chambers & Partners žebříček sestavují, vyplynulo, že kolegové právníci i klienti shodně JUDr. Randlovou vnímají jako vůdčí osobnost českého pracovního práva, která s velkou empatií dokáže nalézat efektivní a schůdná řešení pracovněprávních problémů.

„Mám samozřejmě velkou radost,“ říká k ocenění právnička. „Pro celý můj pracovněprávní tým je to potvrzení, že široká škála našich aktivit – kromě právní praxe i naše publikační činnost nebo pravidelná setkání s personálními manažery firem – je užitečná a setkává se s uznáním.“

Pracovněprávní tým Randl Partners si zároveň v žebříčku Chambers & Partners udržel nejvyšší úroveň hodnocení (Band 1) z možných šesti, do které byl zařazen již v loňském roce. Z ČR jsou v této kategorii pouze dvě právní kanceláře.

Právní žebříčky britské firmy Chambers & Partners jsou všeobecně považovány za důvěryhodný zdroj informací o úrovni právních kanceláří i jednotlivých právníků. Metodologie je založená na tisících hloubkových rozhovorů s právníky i uživateli právních služeb vedených padesáti specialisty této organizace.


Randl Partners  
advokátní kancelář, člen ius laboris

City Tower
Hvězdova 1716/2b
140 78 Praha 4

Tel.: + 420 222 755 311       
Fax:  + 420 239 017 574
e-mail: office@randls.com

ius laboris

© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů , judikatura, právo | www.epravo.cz