Poslat článek emailem

*) povinné položky
13. 2. 2012
ID: 80728

Schönherr představuje roadmap 12 – „Pravidla hry” doplněnou ilustracemi srbského umělce Igora Marseniće

Zdroj: Schönherr

e Focus

Počátkem roku vydala středoevropská advokátní kancelář Schönherr svoji novou roadmap, a to již v šesté edici.

Schönherr roadmap je právní publikace, která obsahuje přehled nejaktuálnějších právních témat v podnikání, na něž se zaměřuje praxe kanceláře Schönherr v celém regionu střední a východní Evropy. Zároveň, jako každý rok, obsahuje roadmap široký prostor pro vycházejícího umělce, který sdílí stejné vize a hodnoty jako Schönherr, ve kterém může prezentovat své dílo.

 

Pravidla hry

Roadmap 12 převzala téma „hra”. Autoři píší o tom, co se děje s pravidly pro mezinárodní obchod, určují předpokládané změny pravidel a analyzují tento vývoj. Příspěvky provedou čtenáře komplexní a neustále se měnící oblastí mezinárodního obchodu.

„Abyste mohli hrát hru, musíte znát pravidla a hráč, který je zná nejlépe, má jasnou výhodu. Hra, o které se bavíme, je vážná, každý krok něco stojí, ale obchodní úspěch závisí především na znalosti pravidel,” vysvětluje tvůrce roadmap a jeden z partnerů advokátní kanceláře Schoenherr, Guido Kuscko, odkazující na motto letošní roadmap.

igor

Roadmap je součástí projektu Lawyering

Roadmap je součástí ambiciózního projektu LAWYERING, který Schoenherr zveřejnil vloni v listopadu – souhrnný koncept, který klade důraz na dovednosti, úsilí a postoje, jež musí mít vynikající právník.

Jak říká Guido Kuscko: „Abyste byli vynikajícím právníkem, musíte porozumět pravidlům hry lépe než ostatní. To ale vyžaduje otevřeného a odvážného ducha. Z tohoto důvodu jsme zejména hrdí na to, že i po šesti letech jsme stále schopni nacházet pro projekt roadmap motivované a vysoce talentované umělce, kteří pomáhají vyjádřit ducha kanceláře Schönherr.

Srbský umělec – Igor Marsenić

Tento rok charakterizuje Schönherr Igor Marsenić, srbský malíř a zakladatel skupiny HYPE, jehož kreativní, eklektické kresby vyjadřují téma „hra”.


© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů , judikatura, právo | www.epravo.cz