20. 5. 2011
ID: 73849upozornění pro uživatele

Allen & Overy má novou seniorní korporátní advokátku, Magdu Pokornou

Allen & Overy dnes oznámila, že Magda Pokorná posílila pražskou kancelář jako seniorní korporátní advokátka. Magda má více než deset let zkušeností s oblastmi práva společností a nemovitostí. Pražská kancelář Allen & Overy nyní má 3 partnery a 30 právníků.

 

Allen & Overy

Před Allen & Overy byla Magda evropskou partnerkou Squire Sanders Dempsey. Během své kariéry zastupovala široké spektrum klientů, mezinárodních i českých developerů, investorů (včetně privátních fondů) a finančních institucí.

Jane Townsend, regionální řídící partnerka pro střední Evropu, k tomu řekla: "Jsme velmi rádi, že Magda se stala členkou naší silné korporátní praxe. Vzhledem ke složitosti transakcí na současném trhu je obtížné najít lidi s těmi správnými znalostmi a zkušenostmi, kteří by nám pomohli. Jsme přesvědčeni, že Magda do našeho týmu přinese další seniorní zkušenosti a znalosti, a těšíme se na další budování naší korporátní a realitní praxe."

Jan Myška, partner a vedoucí pražské korporátní praxe, uvedl: "Magdin příchod je součástí pokračující expanze naší praxe, která je lídrem na trhu. Jsme si jisti, že Magdina specializace a bohaté zkušenosti dále zvýší schopnosti pražské kanceláře a naši klienti to ocení."

Magda v roce 2000 absolvovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy a v roce 2002 dokončila program LL.M. na Harvardově univerzitě. V roce 2004 se stala advokátkou.

© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů, judikatura, právo | www.epravo.cz