1. 11. 2011
ID: 78223upozornění pro uživatele

Pražská kancelář Clifford Chance podle hodnocení IFLR1000 poprvé lídrem v oblasti M&A

V nedávno vydané edici ročenky IFLR1000 pro rok 2012 se pražská kancelář Clifford Chance objevila mezi lídry na trhu fúzí a akvizic v České republice. Je tomu tak poprvé od doby, kdy publikace IFLR1000 začala vycházet.

 

Clifford Chance LLP

Na špičku poskytovatelů právních služeb v oblasti M&A se kancelář vypracovala postupným zlepšováním svých služeb. Ještě v roce 2005 řadila IFLR1000 pražskou praxi M&A mezi firmy na spodních místech žebříčku, které jsou na trhu viditelné jen v omezené míře. Díky firemní strategii rozvoje a personální politice se však postupně tvořily základy dnešního úspěšného týmu. Za své současné vedoucí postavení na trhu vděčí firma vysoké odbornosti svých specialistů v oblasti korporátního práva, silné globální síti Clifford Chance a významným zakázkám, na nichž měla možnost se podílet.

Jak se vyjádřil Alex Cook, který stojí v čele korporátní praxe pražské kanceláře firmy, "pražská kancelář letos získala obzvlášť vynikající hodnocení ve všech oblastech, avšak postup na špičku v oblasti M&A poprvé v historii společnosti představuje opravdu mimořádný výsledek. Toto umístění je důkazem vysoké kvality naší praxe, skvělé práce celého týmu a uznání ze strany trhu i firem obdobného typu."

Firma byla rovněž zařazena mezi nejlepší v České republice v oblasti bankovnictví a projektového financování, restrukturalizací a insolvenčního práva a nemovitostí.


Clifford Chance

Jungmannova Plaza
Jungmannova 24
110 00  Praha 1

Tel.: + 420 222 555 222
Fax: + 420 222 555 000


© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů, judikatura, právo | www.epravo.cz