Němčina v kadeřnictví a kosmetickém salónu, 2. vydání

Němčina v kadeřnictví a kosmetickém salónu, 2. vydání

Autor: Dana Vimrová


Nakladatelství: Wolters Kluwer


Datum vydání: 1. 4. 2012Druhé, rozšířené vydání konverzace v německém jazyce je určeno především studentům středních odborných škol a učebních oborů pro kadeřnice a kosmetičky. Může však také dobře posloužit již vyučeným nebo vystudovaným kadeřnicím a kosmetičkám, které denně přicházejí do styku s německy mluvícími zákazníky.
Učebnice předpokládá základní znalost němčiny a její gramatiky, na níž rozvíjí dovednosti komunikace v oboru kadeřnictví a kosmetiky. Nejdůležitějším cílem této publikace je schopnost dorozumět se v praxi se zákazníky z německy mluvících zemí.
Vzhledem k tomu, že zkouška z cizího jazyka je podle nového vzdělávacího programu součástí učňovských zkoušek, bude učebnice jistě neocenitelnou pomůckou i pro všechny, kdo se teprve na tyto zkoušky připravují,aťjiž formou denního studia, či formou rekvalifikace.
Kadeřnice a kosmetičky, které se zajímají o zaměstnání v zahraničí, jistě ocení vzory žádosti o místo a životopis v němčině, které jsou do knihy nově zařazeny. Druhé vydání knihy nabízí také více prostoru odborné slovní zásobě a konverzaci v kosmetickém salónu.