21. 4. 2017
ID: 105806

Dentons vyhlášena nejlepší evropskou právní firmou roku 2017

Zdroj: Dentons Europe CS LLP

Globální právní firma Dentons získala v rámci prestižní právnické soutěže Chambers Europe Awards 2017 poprvé ve své historii ocenění „Evropská právní firma roku“.

Při předávání ocenění vedoucí editor Chambers Europe vyzdvihl jako hlavní kvality Dentons globální dosah firmy, schopnost poskytovat vysokou kvalitu právních služeb v rámci přeshraničních transakcí a reagovat na potřeby klientů, výborné vyjednávající schopnosti a konsolidované pokrytí celého evropského kontinentu.

„Toto ocenění vnímáme jako potvrzení toho, že naše strategie investovat do rozvoje týmu a schopností v Evropě a zaměřit se na poskytování vysoce kvalitních právních služeb po celém kontinentu, je správná. Od konce roku 2015 jsme otevřeli nové kanceláře v Lucembursku, Německu a Nizozemsku, další na řadě je kancelář v Gruzii,“ komentoval Tomasz Dabrowski, CEO Dentons pro Evropu.

Evan Lazar, předseda správní rady Dentons Europe dodal: „Tímto oceněním jsme nesmírně poctěni, protože je založeno na zpětné vazbě od našich klientů i právních firem zastupujících protistrany. Je potvrzením vysoké kvality našeho právního poradenství a odrazem výjimečného postavení naší firmy a právníků v rámci celé Evropy.“

Soutěž Chambers Europe Awards, kterou pořádá vydavatelství Chambers and Partners, oceňuje práci advokátních kanceláří napříč Evropou. Hodnocení vychází z průzkumu pro nejbližší vydání prestižní ročenky Chambers Europe a kromě pozice firmy na konkrétním trhu zohledňuje také úspěchy firmy dosažené v uplynulém roce, včetně výjimečných pracovních výkonů, strategického růstu a prvotřídní úrovně poskytovaných právních služeb měřené na základě zpětné vazby od jejich klientů.

Slavnostní vyhlášení výsledků se konalo v Grosvenor House v Londýně v pátek 7. dubna 2017.


Dentons Europe CS LLP, organizační složka

Platnéřská 4
110 00 Praha 1

Tel.:    +420 236 082 111
Fax:    +420 236 082 999
e-mail:    prague@dentons.com

PRÁVNICKÁ FIRMA ROKU 2016

© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů, judikatura, právo | www.epravo.cz