3. 1. 2013
ID: 88295

Do Randl Partners přichází specialistka na pracovní právo JUDr. Tereza Kadlecová

Zdroj: Randl Partners

Tisková zpráva

Advokátní kancelář Randl Partners se rozšířila o dalšího experta na pracovní právo, JUDr. Terezu Kadlecovou. Tereza Kadlecová přichází z advokátní kanceláře Weinhold Legal, kde pracovala od roku 2006 a vedla pracovněprávní agendu této kanceláře. Je členkou České advokátní komory, členkou pracovní skupiny Americké obchodní komory v ČR a zakládajícím členem CzELA (Czech Employment Lawyers Association), sdružení advokátů specializujících se na oblast pracovního práva.

JUDr. Tereza Kadlecová

JUDr. Tereza Kadlecová

Terezu znám už dlouho a bylo mi s ní vždycky potěšením spolupracovat. Jsem moc ráda, že je to zrovna ona, která podpoří náš tým, a to nejen v našem pracovněprávním poradenství, ale i v dalších činnostech, jako je legislativa a publikační a přednášková činnost, kterým se dlouhodobě věnujeme,“ komentuje rozšíření pracovněprávního oddělení jeho vedoucí a partnerka kanceláře Nataša Randlová.

Tereza Kadlecová vystudovala právo na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze, kde následně složila i státní rigorózní zkoušku a pokračuje zde i v rámci doktorandského studia. Pracovnímu právu se věnuje prakticky od počátku své praxe a má tak bezmála 8 let zkušeností v poskytování právního poradenství českým i zahraničním klientům v širokém spektru záležitostí podle českého práva i práva EU.

Tereza Kadlecová zastupovala řadu významných českých společností i nadnárodních korporací mj. v oblasti těžebního průmyslu, strojírenství, IT, potravinářství, stavebnictví, bankovního sektoru; mezi její klienty patří i významné poradenské společnosti.

Tereza Kadlecová je pro oblast pracovního práva konzistentně doporučována prestižními publikacemi hodnotícími úroveň poskytovatelů právních služeb jako je Chambers Europe, a to mj. pro svoje komunikační schopnosti a praktický přístup k řešení problémů.

Kromě rodné češtiny ovládá Tereza Kadlecová angličtinu a němčinu, volný čas tráví zejména sportem (vytrvalostní běh, tenis, MTB, spinning) a hudbou.


Randl Partners  
advokátní kancelář, člen ius laboris

City Tower
Hvězdova 1716/2b
140 78 Praha 4

Tel.: +420 222 755 311       
Fax:  +420 239 017 574
e-mail: office@randls.com

 
 PFR 2012
 
 ius laboris
 

© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů , judikatura, právo | www.epravo.cz