2. 9. 2019
ID: 109901

Eversheds Sutherland pokračuje v globální integraci, a z její značky mizí jména zakladatelů

Zdroj: Eversheds Sutherland

Česko-slovenská advokátní kancelář Eversheds Sutherland Dvořák Hager pokračuje v integraci se silnou globální značkou a po půlročním přechodném období vypouští z názvu společnosti jména svých zakladatelů Stanislava Dvořáka a Bernharda Hagera. Od 1. září 2019 tak bude oficiálně používat název Eversheds Sutherland.

„Změnou názvu dáváme najevo mezinárodní směřování kanceláře a příslušnost k jedné nevýznamnějších právnických firem na světě. S transformací dříve lokální kanceláře na mezinárodní souvisí i změny v jejím řízení a ve fungování týmu partnerů firmy. Jde o dlouhodobý proces a zdaleka není jen o tom, jestli naše jména mají být v názvu společnosti nebo ne,“ řekl řídící partner pražské kanceláře Stanislav Dvořák.

„Pověst značky Eversheds Sutherland na globálním trhu byla vždy svázána s vysokými profesními a kvalitativními standardy a s důrazem na týmovou práci. Respektování těchto hodnot jsme přijali jako základ našeho přístupu k práci pro klienty. Přirozenou součástí změn strategického směřování kanceláře jsou proto i personální změny,“ uvedl řídící partner bratislavské kanceláře Bernhard Hager.

V této souvislosti ke stejnému datu opouštějí pražskou kancelář dosavadní partneři Veronika Odrobinová a Lukáš Zahrádka.  

Advokátní kancelář Eversheds Sutherland patří mezi Top 15 globálních právních firem. Pracuje pro ni více než 5000 lidí v 67 kancelářích ve 34 jurisdikcích v Evropě, USA, Africe, Asii a na Blízkém východě. Mezi klienty Eversheds Sutherland patří 72 firem ze seznamu Fortune 100 a 61 z FTSE 100. www.eversheds-sutherland.com


Eversheds Sutherland, advokátní kancelář, s.r.o.

Oasis Florenc
Pobřežní 394/12
186 00 Praha 8
 
Tel.:    +420 255 706 500
Fax:    +420 255 706 550
e-mail:    praha@eversheds-sutherland.cz


© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů, judikatura, právo | www.epravo.cz