1. 10. 2019
ID: 110053

Marcela Káňová a Roman Kyral jmenováni partnery advokátní kanceláře CÍSAŘ, ČEŠKA, SMUTNÝ

Zdroj: CÍSAŘ, ČEŠKA, SMUTNÝ

Advokátní kancelář CÍSAŘ, ČEŠKA, SMUTNÝ rozšířila své vedení o dva nové partnery. Marcela Káňová a Roman Kyral dosud působili jako vedoucí právních týmů a na svých pozicích dlouhodobě dosahovali vynikajících výsledků. Marcela Káňová se nyní zaměří na rozvoj agendy veřejných zakázek a hospodářské soutěže, Roman Kyral pak na veřejnoprávní klienty kanceláře.

Marcela Káňová

Marcela Káňová v pozici partnera bude především komplexně rozvíjet tým specializovaný na veřejné zakázky, hospodářskou soutěž a veřejnou podporu. V kanceláři CÍSAŘ, ČEŠKA, SMUTNÝ pracuje od roku 2015, předtím několik let vedla odbor na Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže. Díky svým zkušenostem z praxe ve spojení s bohatou publikační a přednáškovou činností dnes patří mezi přední odborníky v této oblasti.

Roman Kyral

Roman Kyral se specializuje na právní poradenství vrcholným představitelům územní samosprávy. Je expertem na otázky odpovědnosti členů zastupitelstev a správy městských a krajských společností. Ve své více než dvanáctileté praxi v kanceláři úspěšně poskytoval právní služby i v miliardových sporech týkajících se nakládání s městským majetkem. Roman Kyral v roli partnera převezme odpovědnost za další rozvoj těchto specifických právních služeb.

 
 
CITY TOWER
Hvězdova 1716/2b
140 00  Praha 4
 
Tel.:    +420 224 827 884
Fax:    +420 224 827 879
e-mail:    ak@akccs.cz
 


© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů, judikatura, právo | www.epravo.cz