18. 5. 2012
ID: 83094

Squire Sanders rozšiřuje tým pro řešení sporů

Zdroj: Squire Sanders

eFocus

Tým pražské advokátní kanceláře Squire Sanders pro řešení domácích i mezinárodních soudních sporů a arbitráží posílil Daniel Nový.

 

Daniel Nový

Daniel Nový

Daniel Nový po studiu práv pracoval na Ministerstvu zahraničních věcí ČR v odboru pro mezinárodní a evropské právo a posléze téměř pět let působil na velvyslanectví ČR ve Washingtonu, USA.

Daniel Nový v loňském roce úspěšně dokončil postgraduální program na Georgetown University Law Center a získal titul LL.M. Po skončení studia získával cenné zkušenosti ve washingtonské pobočce advokátní kanceláře Curtis, Mallet-Prevost, Colt & Mosle LLP, kde byl členem oddělení specializovaného na mezinárodní arbitrážní řízení.

Jsme rádi, že svým klientům můžeme nabídnout spolupráci s českým odborníkem, který má rozsáhlé zkušenosti s ekonomickou diplomacií, podporou českého exportu i řešením mezinárodního sporů v USA,“ říká Radek Janeček, vedoucí partner pražské kanceláře Squire Sanders.  Rostislav Pekař, partner a vedoucí týmu pro řešení sporů, dodává: „Danielovo zaměření na USA výborně doplňuje náš stávající tým se zkušenostmi z Paříže, Londýna, Stockholmu, Vídně a dalších západoevropských arbitrážních center.“


Squire Sanders, v.o.s.,
advokátní kancelář

Václavské náměstí 57/813
110 00 Praha 1
 
Tel.: +420 221 662 111
Fax: +420 221 662 222


© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů , judikatura, právo | www.epravo.cz