9. 5. 2011
ID: 73743upozornění pro uživatele

Prestižní cenu Chambers Europe Award for Excellence 2011 získala za Českou republiku znovu advokátní kancelář Glatzová & Co.

Dne 5. května 2011, převzali Vladimíra Glatzová a Jiří Sixta, partneři AK Glatzová & Co., na slavnostním vyhlášení prestižních cen Chambers Europe v Amsterdamu ocenění Czech Republic Award for Excellence 2011.

 

GLATZOVA & Co.

Tato cena je celosvětově uznávaná jako nejvýznamnější ocenění v advokacii. Pro českou jurisdikci ji udílí Chambers & Partners teprve čtyři roky. Glatzová & Co. toto ocenění získala již podruhé a v žádném roce nechyběla na shortlistu pěti nejlepších advokátních kanceláří ČR. V loňském roce dostala Glatzová & Co. obdobnou cenu od Who is Who Legal. 

"Je to už třetí rok v pořadí, kdy jsme hodnoceni jako nejlepší česká kancelář. Přitom zdaleka nejsme největší a tím více si našeho vítězství ceníme. Neplyne z množství dealů, ale z jejich významu a hodnocení naší práce klienty i konkurencí. Soustředíme se na kvalitu a nenecháme se strhnout touhou růst za každou cenu. Do budoucna naší kvalitu ještě prohloubí spolupráce s Dr. Petrem Čechem z PFUK, který je od 1. 5. 2011 členem našeho teamu."
 
Ratingová společnost Chambers and Partners, je celosvětově považována za nejrenomovanější ratingovou společnost trhu právních služeb. Ceny odrážejí výjimečnost nominovaných kanceláří v praktikovaných oblastech práva. Současně vyzdvihují úspěchy advokátních kanceláří za uplynulé období 12 měsíců, jako jsou významné projekty, strategický rozvoj a růst nebo výjimečný klientský servis. Kanceláře jsou hodnoceny v 21 jurisdikcích na základě nezávislého průzkumu mezi klienty i samotnými kancelářemi. Společnost vydává několik významných ratingových publikací, ve kterých je advokátní kancelář Glatzová & Co. dlouhodobě velmi dobře hodnocena.


© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů, judikatura, právo | www.epravo.cz