18. 5. 2011
ID: 73850upozornění pro uživatele

White & Case získala prestižní ocenění Chambers Europe Awards pro nejlepší mezinárodní právnickou kancelář v Česku

White & Case LLP, právnická firma s celosvětovou působností, s potěšením oznamuje, že v rámci prestižní mezinárodní právnické soutěže Chambers Europe Awards for Excellence 2011 získala ocenění pro nejlepší mezinárodní právní firmu v České republice. Loni v této soutěži zabodovala jako nejlepší firma v rámci regionu CEE (střední a východní Evropy).

 

white and case

„Chambers Europe Awards je považováno za nejvyšší mezinárodní ocenění právních firem, proto si našeho vítězství nadmíru ceníme. V České republice si White & Case vypěstovala pověst firmy, jež nechybí u klíčových transakcí v oblasti fúzi a akvizic, kapitálových trhů a insolvence a jež poskytuje špičkový právní servis. Jsme proto rádi, že nás takto vnímá i nejprestižnější ratingová společnost Chambers & Partners. V letošním roce hodláme pokračovat v udržení nastaveného standardu a posílením naší sporové praxe výrazně prorazit i v této kategorii právních služeb,“ uvedl partner White & Case Jan Matějček. 

Vítězství White & Case předcházel úspěch v rámci publikace Chambers Global, kde firma obsadila první pozici ve třech kategoriích ze čtyř hodnocených a co do počtu prvenství tak předčila i zbylé tři nejúspěšnéjší právní firmy na českém trhu. Současně devět expertů White & Case získalo uznání nezávislých odborníků, což byl mezi českými kancelářemi nejvyšší počet. Ocenění Chambers Europe Awards získala White & Case právě na základě umístění v této publikaci. Zároveň byly hodnoceny její dosažené úspěchy v posledním roce, včetně strategického růstu a klientského servisu.

Chambers Europe Awards for Excellence patří mezi nejprestižnější ocenění pro právní firmy. „Tato ocenění vypovídají o výborné úrovni firem v klíčových právních oblastech. Zároveň odráží dosažené úspěchy firem za období jednoho roku včetně strategického růstu a kvality klientského servisu,“ uvádí ratingová společnost Chambers & Partners, která ceny uděluje.


© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů, judikatura, právo | www.epravo.cz