2. 11. 2018
ID: 108340

Advokátní kancelář Taylor Wessing vítá novou posilu do týmu Corporate

Zdroj: TaylorWessing

Advokátní kancelář Taylor Wessing Praha rozšiřuje své řady a posiluje tým o novou advokátku Janku Brezániovou (41). Ta se bude orientovat především na poskytování právního poradenství v oblastech korporátního a pracovního práva, včetně ochrany osobních údajů, ve kterých má poměrně významné zkušenosti.

Janka Brezániová
Erwin Hanslik, vedoucí partner advokátní kanceláře Taylor Wessing Praha k tomu uvádí: „Velmi si ceníme dosavadní pracovní zkušenosti paní advokátky. Již v minulosti prokázala, že má úžasný proklientský cit a dokáže řešit velmi operativně jakékoliv zadání od klienta. Jsme velmi rádi, že se právě ona rozhodla přestoupit do našeho týmu, kde se na ní nejen lidsky těšíme, ale i očekáváme, že bude významnou posilou jak pro oddělení Corporate, tak i pro celou advokátní kancelář.“

Janka Brezániová přichází z advokátní kanceláře JŠK, kde pracovala na pozici senior associate. Zkušenosti si přináší také z velkých mezinárodních advokátních kanceláří, kde se zaměřovala na poskytování poradenství velkým korporacím. Spolupracovala s mnoha zahraničními společnostmi jako například Telefonica S.A., Deutsche Telecom AG, EUROMEDIA Group, Volkswagen AG, Morgan Stanley & Co., Riverside Europe Partners, Philip Morris ČR, KKCG, HSBC Bank a mnoha dalšími. V rámci své praxe získala zkušenosti také v pobočkách mezinárodních kanceláří ve Stockholmu a v Londýně. 

Brezániová byla přijata do České advokátní komory v roce 2006. Aktivně již jako studentka Právnické fakulty Karlovy univerzity se zapojovala do studentských praxí u advokátních kanceláří a účastnila se mezinárodních právnických soutěží. V dané době také vystudovala dvouletý program Evropského práva na University of Cambridge.
Foto v příloze.


U Prašné brány 1078/1
110 00  Praha 1

Tel.:       +420 224 819 216


© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů, judikatura, právo | www.epravo.cz