4. 6. 2019
ID: 109436

Deloitte má čtyři nové partnery

Zdroj: Deloitte Legal

Deloitte má od 1. června čtyři nové partnery. Stali se jimi Nik Černomorský za Risk Advisory, Jiří Sauer z oddělení Audit & Assurance, Roman Ženatý za Tax & Legal a Karel Veselý za Consulting.

„Rodinu partnerů Deloitte v Česku rozšiřuje čtveřice skvělých expertů. Věřím, že jejich zkušenosti a hloubka odbornosti na domácí i mezinárodní scéně pomůžou firmě v dalším silném růstu, zejména v době dynamických technologických změn v mnoha oblastech podnikání,“ říká řídící partnerka Deloitte Diana Rádl Rogerová.

Nik Černomorský

Nik Černomorský vede oddělení Risk Advisory a zároveň tým poradenství v oblasti řízení rizik pro automobilový průmysl ve střední Evropě. Je odpovědný za strategii a vizi poradenství v řízení kybernetických, operačních a regulatorních rizik. Má rozsáhlé technické a akademické znalosti a více než 16 let zkušeností v byznysové sféře. Nik nastoupil do poradenství Deloitte v roce 2013. Získal magisterský titul na Masarykově Univerzitě v Brně a je také absolventem Moskevské státní univerzity se specializací na aplikovanou kosmonautiku a informatiku se zaměřením na organizaci a technologii ochrany informací.

Jiří Sauer

Jiří Sauer pracuje v Deloitte od roku 2005 po dokončení studia mezinárodního obchodu na VŠE v Praze. Je členem zahraničních i domácích auditorských organizací, držitelem titulu dipIFR a statutární auditor ČR. V letech 2009 až 2011 působil v kanceláři Deloitte v kalifornském San Jose. Jiří se zaměřuje na poskytování služeb především americkým společnostem a klientům v oblasti technologií, médií a telekomunikací. V Česku vede soutěž Deloitte Technology Fast 50, která každoročně oceňuje nejrychleji rostoucí technologické firmy.

Roman Ženatý

Roman Ženatý se specializuje na daňové a účetní aspekty fúzí a akvizic (M&A) a restrukturalizací. Do jeho expertízy patří také daně z příjmu právnických osob, problematika mezinárodního zdanění a due diligence procesy. Využívá více než dvacetiletých zkušeností jak z mezinárodních, tak lokálních projektů. Roman je registrovaným auditorem, daňovým poradcem a certifikovaným účetním.

Karel Veselý

Karel Veselý působí již deset let v oddělení poradenských služeb pro pojišťovnictví Deloitte. Má přes dvacet let zkušeností z vysokých manažerských pozic v pojišťovnictví a poradenství pro pojišťovny. Karel se specializuje na oblast Solvency II, obchodní strategie, segmentace klientů, datové kvality nebo regulace distribuce. Absolvoval vysokoškolské studium na Univerzitě Karlově, ze které má doktorský titul.


Deloitte Legal s.r.o., advokátní kancelář

Churchill I
Italská 2581/67
120 00  Praha 2 – Vinohrady

Tel.:    +420 246 042 100
e-mail:    legalcz@deloittece.com


© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů, judikatura, právo | www.epravo.cz