7. 6. 2019
ID: 109478

DUNOVSKÁ & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář, oslavila 10. výročí založení a poděkovala klientům a spolupracovníkům

Zdroj: DUNOVSKÁ & PARTNERS s.r.o.

Neformální společenský večer s rautem k oslavě 10. výročí založení advokátní kanceláře DUNOVSKÁ & PARTNERS s.r.o. se konal dne 30.5. 2019 v originálním prostředí restaurace Bastion Praha.

Večera se kromě partnerů kanceláře Davida Urbance, Jana Vavřiny a Barbory Simon Dunovské, zaměstnanců a spolupracovníků kanceláře účastnili především zástupci nejvýznamnějších klientů zejména z bankovních a finančních institucí, s nimiž kancelář intenzivně léta spolupracuje. Přípitek pronesla řídící partnerka kanceláře JUDr. Barbora Simon Dunovská a zástupci klientů - člen představenstva ČSOB a.s. Ing. Petr Knapp a předseda představenstva a generální ředitel ČSOB Factoring a.s. Ing. Tomáš Morávek, kteří ocenili úspěšnou dlouhodobou spolupráci s kanceláří.
 


 

Přestože kancelář slavila 10. výročí založení, partneři kanceláře podnikali v advokacii společně mnoho let ještě před založením kanceláře DUNOVSKÁ & PARTNERS. Pracovní vztahy s řadou klientů podstatně přesahují dobu existence kanceláře a s klíčovými klienty trvají téměř 25 let. Za 10 let svého fungování na trhu právních služeb vybudovala  DUNOVSKÁ & PARTNERS  erudovaný tým zkušených právníků, kteří jsou schopni poskytovat servis prestižní klientele v komplikovaných kauzách a na dlouhodobé bázi. Kancelář DUNOVSKÁ & PARTNERS  potvrdila svou stabilní pozici na trhu zejména v oblastech Bankovnictví & Finance, Fúze & Akvizice a Restrukturalizace & Insolvence.  Právě v těchto oblastech je na seznamu doporučených právnických firem ve firemním žebříčku Právnická firma roku pořádaném každoročně společností EPRAVO.CZ, a.s.

Od roku 2012 je DUNOVSKÁ & PARTNERS každoročně vyhodnocována také referenčním průvodcem právních firem The Legal 500 jako jedna z doporučených vedoucích právních  firem v České republice pro oblast Bankovnictví, Finance a Kapitálové trhy. Kancelář je průvodcem The Legal 500 označena za „bankovní a finanční boutique, pokrývající i další oblasti a právní disciplíny“.


DUNOVSKÁ & PARTNERS s.r.o.,
advokátní kancelář

Palác Archa
Na Poříčí 24
110 00 Praha 1

Tel.: +420 221 774 000
e-mail: office@dunovska.cz


© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů, judikatura, právo | www.epravo.cz