16. 10. 2019
ID: 110135

Kinstellar daruje 100.000 Kč Nadačnímu fondu Pink Bubble

Zdroj: Kinstellar

V pondělí, 14. října, proběhlo v prostorách advokátní kanceláře Kinstellar v Praze předání šeku v hodnotě Kč 100.000,- Nadačnímu fondu Pink Bubble.

Darované prostředky budou využity na podporu onkologicky nemocných dětí, náctiletých a mladých dospělých v České republice v průběhu léčby, v době rekonvalescence a při následném návratu do života.

O projektu nebo neziskové organizaci, kterou letos Kinstellar podpoří, rozhodovali přímo zaměstnanci – jak ve formě návrhů, které zaslali našemu Community Investment Committee, tak samotným hlasováním pro jednotlivé navržené projekty.

Za Nadační fond Pink Bubble se předání zúčastnily výkonná ředitelka Martina Mecerová a manažerka projektů Renáta Němcová. Šek za Kinstellar předal Lukáš Ševčík, Managing Partner.

Kinstellar je přední mezinárodní advokátní kancelář exkluzivně působící na trzích tzv. Emerging Europe, tj. střední, východní a jihovýchodní Evropy a Střední Asie. Má jedenáct kanceláří, a to v Almaty, Nur-Sultanu, Bělehradu, Bratislavě, Bukurešti, Budapešti, Istanbulu, Kyjevě, Praze, Sofii a Taškentu.

 
Palác Myslbek
Na příkopě 1096/19 
110 00  Praha 1
 
Tel.:    +420 221 622 111


© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů, judikatura, právo | www.epravo.cz