11. 4. 2019
ID: 109179

Legal 500: Advokátní kancelář Eversheds Sutherland potvrdila nejvyšší příčku v pracovním právu, slovenská pobočka získala dva nové rankingy

Zdroj: Eversheds Sutherland Dvořák Hager

Advokátní kancelář Eversheds Sutherland Dvořák Hager v nejnovějším hodnocení renomovanou ratingovou agenturou Legal 500 potvrdila velmi silné postavení v pracovním právu. Její pražská pobočka získala v této oblasti nejvyšší možné hodnocení a doporučen v ní byl nově také tým v Bratislavě. Individuální ocenění v této oblasti obdržel stejně jako v loňském roce partner kanceláře Tomáš Procházka.

Pražský i bratislavský tým získal také ocenění v obchodním a korporátním právu a M&A. Česká kancelář je navíc opakovaně doporučena v oblasti soudních sporů a nemovitostním právu, slovenská pak v energetice.

Klienti ocenili práci advokátní kanceláře, která do února 2019 na českém a slovenském trhu vystupovala pod značkou Dvořák Hager & Partners, takto:

Eversheds Sutherland Dvořák Hager 'not only handles the issues which are directly raised, but also points out potential issues the client might not be aware of and offers tailored guidance'.

Eversheds Sutherland Dvořák Hager, advokátní kancelář, s.r.o.


Oasis Florenc
Pobřežní 394/12
186 00 Praha 8

Tel.:       +420 255 706 514
e-mail:    ivana.izakova@eversheds-sutherland.cz


© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů, judikatura, právo | www.epravo.cz