14. 1. 2020
ID: 110512

Lidské zdroje v advokátní kanceláři Taylor Wessing bude řídit Romana Baloga Vybíralová

Zdroj: Taylor Wessing

Personální politiku v advokátní kanceláři Taylor Wessing Česká republika od ledna řídí a formuje zkušená specialistka na lidské zdroje Romana Baloga Vybíralová (39). Přichází od jednoho z předních developerů v oblasti komerčních a rezidenčních nemovitostí. Zkušenosti s kompletní personální agendou společností a spolupráce s firmami při zavádění personálního systému jsou hlavním bonusem pro stávajícího zaměstnavatele.

Erwin Hanslik, vedoucí partner advokátní kanceláře Taylor Wessing Česká republika k tomu uvádí: „Naší advokátní kanceláři se daří a v personální oblasti stále posiluje. Proto jsme se rozhodli rozšířit tým o profesionálku z oblasti lidských zdrojů. Paní Baloga Vybíralová má značné zkušenosti v oblasti informačních systémů pro podporu personalistiky a řízení lidských zdrojů (Human Resource Information System/HRIS), recruitment/onboarding, hodnocení a odměňování, daňovou optimalizaci v oblasti fyzických osob, zaměstnávání cizinců a zná specifika vysílání Čechů do zahraničí i analýz nákladů a ziskovosti projektů. A to je to, co nás zajímá a chceme dále rozvíjet i v naší kanceláři.“

Baloga Vybíralová má širokou praxi při zpracovávání projektů zaměřených na hodnocení a odměňování jak tuzemských, tak vyslaných zaměstnanců, jejich nastavení včetně tvorby doprovodné dokumentace, zpracování souvisejících daňových dopadů pro klienta a jeho zaměstnance, pořádání a zpracování průzkumů. Dva roky získávala také zkušenosti v plánování nákladů, jejich snižování a sledovala ziskovost projektů v automobilovém průmyslu. Ve své předchozí praxi dále koordinovala plnění daňových povinností velkého počtu zahraničních odborníků dočasně pracujících v České republice, především globálních klientů. Aktivně se účastnila na interních školeních a některých školeních pro klienty. Navíc byla více než 7 let součástí týmu Global Employer Services (GES) ve společnosti Deloitte Advisory a má značné zkušenosti i v oblasti mezinárodního zdanění fyzických osob, sociálního a zdravotního pojištění.

Romana Baloga Vybíralová

Baloga Vybíralová vystudovala Ekonomickou fakultu na Technické univerzitě v Liberci, kde získala titul Ing. V rámci své profese se plynně orientuje v angličtině a němčině.

 
U Prašné brány 1078/1
110 00  Praha 1
 
Tel.:       +420 224 819 216
 
PFR 2018


© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů, judikatura, právo | www.epravo.cz