13. 2. 2018
ID: 107088

Petr Graca rozšiřuje tým veřejných regulací a daňových litigací Deloitte Legal

Zdroj: Ambruz & Dark Deloitte Legal

Na pozici seniorního advokáta kanceláře Ambruz & Dark Deloitte Legal nastoupil Petr Graca. Posiluje tým veřejných regulací a daňových litigací. Bude se věnovat regulaci rozšířené odpovědnosti výrobců.

„Rozšířená odpovědnost výrobců za své výrobky (Extended Producer Responsibility) je regulace, která prochází zásadním vývojem. Tento způsob sdílení odpovědnosti za sběr a recyklaci výrobků inspiruje firmy i v dalších oblastech na trhu zavádět dobrovolné standardy. Jsem rád, že náš tým posiluje Petr Graca s rozsáhlými praktickými zkušenostmi z oblasti regulace podnikání,“ říká Tomáš Babáček, partner Deloitte Legal a vedoucí regulačního týmu.

Petr Graca

Petr Graca


Petr Graca vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a absolvoval zahraniční studijní pobyty zejména v Německu a Austrálii.

„Potřeby podnikatelského prostředí a dopady regulace na podnikání Petr intenzivně řešil v celé své dosavadní advokátní praxi. Pro náš tým proto bude bezpochyby posilou,“ dodává Jan Spáčil, vedoucí partner Deloitte Legal.

Deloitte Legal disponuje na českém trhu největším týmem zaměřeným na daňové litigace a veřejnou regulaci. V minulých letech získal několik nezávislých ocenění. V soutěži Právnická firma roku byla advokátní kancelář v tomto oboru vyhlášena za Velmi doporučovanou.


Ambruz & Dark Deloitte Legal s.r.o., advokátní kancelář

Karolinská 654/2
186 00  Praha 8

Tel.:    +420 246 042 100
Fax:    +420 246 042 030
e-mail:    legalcz@deloittece.com

Právnická firma roku 2017

© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů , judikatura, právo | www.epravo.cz