18. 3. 2020
ID: 110848upozornění pro uživatele

Česká advokátní komora zřídila rubriku COVID-19 na Advokátním deníku

Zdroj: ČAK

Redakce médií České advokátní komory zřídila ve čtvrtek 12. března 2020 v souvislosti s aktuálním děním v ČR rubriku COVID-19 na Advokátním deníku (internetové médium ČAK – www.advokatnidenik.cz).

V této rubrice publikujeme řadu informací, servisních rad a vysvětlení k nouzovému stavu ČR z právního úhlu pohledu. Na obsahu rubriky s redakcí spolupracují přední čeští advokáti a advokátní kanceláře. Společně hledáme témata, která redakce ostatních médií a čtenářskou veřejnosti nyní nejvíce zajímají a snažíme se na ně odpovídat pohledem práva.

Všechny články a informace zde publikované jsou ostatním médiím v ČR volně k dispozici a k využití, mohou být dále publikovány či sloužit jako zdroj informací. V této souvislosti žádáme jen o uvádění autorů materiálů a odzdrojování Advokátním deníkem.

Redakce médií ČAK spolupracuje se širokým týmem advokátů a je připravena přinášet i další aktuální informace související s právními aspekty nově vzniklých společenských situací vyvolaných šířením koronaviru.

Pokud nás chcete na zajímavé téma, které by si žádalo právní vysvětlení, sami upozornit, využijte e-mail: advokatnidenik@cak.cz.

PhDr. Iva Chaloupková,
vedoucí odboru vnějších vztahů ČAK  


© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů, judikatura, právo | www.epravo.cz