8. 10. 2019
ID: 110077

Mezinárodní advokátní kancelář WOLF THEISS se dále rozšířila. Svůj stávající pražský tým doplňuje o experty z oblastí M&A, nemovitostí, farmaceutického práva a IP, daňového poradenství a finanční regulace

Zdroj: Wolf Theiss

Do pražské kanceláře Wolf Theiss nastupuje jako specialista na farmaceutické právo a duševní vlastnictví Kamila Seberová. Nemovitostní tým se rozšířil o Radku Neničkovou a skupinu advokátů specializujících se na fúze a akvizice posiluje Tereza Naučová. Všechny tři budou ve Wolf Theiss působit na pozici Counsel. K týmu se přidala také odbornice na daňové poradenství Dita Šulcová a tým Banking & Finance se rozšířil o seniorního advokáta Filipa Michalce. „Před necelým rokem jsme avizovali, že počet členů pražského týmu se v nejbližší době zdvojnásobí až ztrojnásobí. To se reálně děje a s expanzí nekončíme,“ říká řídící partnerka Jitka Logesová.

Kamila Seberová

Novým portfoliem služeb advokátní kanceláře Wolf Theiss je poskytování poradenství v oblasti farmaceutického práva, které zastřešuje Kamila Seberová. „Kamila roky radila klíčovým hráčům sektoru v regulatorních otázkách, s právem duševního vlastnictví i nekalou soutěží. Má velmi dobré jméno a prokazatelné úspěchy, což jen dokládá to, že si ji jako svého poradce vybrala Česká asociace farmaceutických firem,“ zdůrazňuje řídící partnerka pražské kanceláře Wolf Theiss Jitka Logesová.

Kamila Seberová v minulosti spoluzaložila advokátní kancelář Rada & Partner, přes deset let působila v Norton Rose Fulbright a pracovala pro Český patentový úřad.

Dita Šulcová

Další novinkou je oblast daňového poradenství, kterému se ve Wolf Theiss věnuje přední česká odbornice Dita Šulcová. Ta se specializuje zejména na mezinárodní zdanění, restrukturalizace a daňové aspekty transakcí, díky čemuž je Wolf Theiss nyní schopna svým tradičním klientům poskytovat mnohem komplexnější služby.

Radka Neničková

Radka Neničková, nová vedoucí týmu Real Estate, má téměř dvacetiletou zkušenost s poskytováním právního poradenství v oblasti nemovitostí. V minulosti působila na seniorních pozicích ve dvou mezinárodních advokátních kancelářích a do Wolf Theiss přišla z významné developerské společnosti. „Radka má kromě právnických kvalit ohromnou znalost prostředí a přehled o trhu s realitami, což je pro nás výraznou přidanou hodnotou. Navíc velmi dobře rozumí praktické stránce klientských projektů. Právě sektorová specializace je našimi klienty mimořádně ceněna,“ zdůrazňuje partner Robert Pelikán, který se ve Wolf Theiss zaměřuje na oblast sporné agendy a civilního práva.

Tereza Naučová

Tereza Naučová jako seniorní posila týmu zaměřujícího se na fúze a akvizice povede lokální i přeshraniční transakce významných klientů regionu a projekty v oblasti korporátního práva. Na tento typ právního poradenství se specializovala za svého více než desetiletého působení v advokátní kanceláři Kinstellar (a dříve Linklaters).

Filip Michalec

Banking & Finance tým posílil Filip Michalec, který se k týmu připojil z Dentons a který se kromě zaměření na kapitálové trhy, regulatorní compliance a problematiku praní špinavých peněz věnuje také oblasti inovativních finančních služeb. „Naše kancelář v nedávné době pracovala na několika špičkových FinTech projektech globálních klientů. Díky tomu máme expertizu, kterou se nemůže pochlubit každý. Rozhodně se tomuto odvětví chceme v budoucnu věnovat,“ říká partner Robert David, který Banking & Finance tým vede.
 

 
Pobřežní 12 
186 00 Praha 8
 
Tel.:   +420 234 765 111 


© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů, judikatura, právo | www.epravo.cz