Půjčování e-učebnic – balíček pro 5. ročník PF MU (E-kniha)

Půjčování e-učebnic – balíček pro 5. ročník PF MU (E-kniha)

Autor:


Nakladatelství: Wolters Kluwer


Datum vydání: 1. 1. 1970Nakladatelství Wolters Kluwer nabízí studentům zcela nový přístup ke studijním materiálům: půjčování E-učebnic do tabletů.
Jaké výhody půjčování E-učebnic nabízí?
Za měsíční paušál, který je možná nižší než váš účet za telefon, získáte přístup k základní povinné literatuře i k řadě dalších vhodných titulů a studijních materiálů.
Nemusíte se starat o shánění aktualizovaných vydání. Pokud během akademického roku vyjde nové vydání učebnice, automaticky vám ho do vašeho balíčku doplníme.
Platíte půjčovné po dobu akademického roku. Za měsíční paušál 295 Kč získáte učebnice a studijní materiály v hodnotě několika tisíc korun.
Navíc od nás dostanete StudentASPI zdarma.
Balíček pro 5. ročník PF MU obsahuje tyto základní učebnice:

Trestní právo hmotné
Trestní právo procesní
Obecné správní právo
Správní věda – Teorie veřejné správy
MERITUM Obchodní korporace a nekalá soutěž
Právo obchodních korporací
Občanské právo hmotné 1
Občanské právo hmotné 3
Zvláštní řízení soudní
Základy horního a energetického práva

... a řadu dalších povinných i doporučených titulů a aktuálních znění zákona. Celý obsah balíčku najdete v sekci „Ke stažení“. Pokud vám v našem balíčku nějaká kniha nebo nějaké aktuální znění zákona chybí, napište nám na obchod@wolterskluwer.cz.
K učebnicím získáte přístup ve dvou elektronických formách:

budete si je moci číst na svém tabletu ve škole či v MHD,
všechny učebnice naleznete zároveň ve svém StudentASPI.

Na svém tabletu budete pracovat v nejmodernější aplikaci WK eReader, která byla speciálně vyvinuta pro četbu odborných E-knih. Tato aplikace umožňuje snadné podtrhávání a zvýrazňování různými barvami, vytváření poznámek a záložek, vyhledávání v textu E-knihy i ve vašich vlastních poznámkách nebo paralelní čtení dvou knih současně.
Díky StudentASPI budete mít zároveň učebnice ve svém počítači pohodlně prolinkované na citované předpisy a judikaturu, čímž vám odpadne zdlouhavé vyhledávání v dalších zdrojích. StudentASPI kromě Vašich učebnic obsahuje všechny české a slovenské předpisy od roku 1918 ve všech časových zněních a nejširší výběr judikatury na českém trhu.
Aktuální balíček pro daný akademický rok si můžete objednat vždy od září a pak kdykoli během akademického roku. Minimální výpůjční doba jsou tři měsíce. Výpůjční doba končí vždy 30. června. Pokud jste nestihli splnit všechny zkoušky v červnu, můžete si balíček doobjednat až do září.