Pracovní pozice

     

Marketing specialista - Praha

Vydavatelská a vzdělávací skupina EPRAVO.CZ, působící na trhu v ČR a SR téměř 20 let, hledá vhodné kandidáty na pozici marketingové specialisty

Obchodní zástupce - Praha

Vydavatelská a vzdělávací skupina EPRAVO.CZ, působící na trhu v ČR a SR téměř 20 let, hledá vhodné kandidáty na pozici obchodního zástupce pro prodej inzerce, partnerských produktů a vzdělávacích produktů v segmentu B2B.

Advokátní kancelář Kříž a partneři s.r.o.

Advokátní kancelář Kříž a partneři s. r. o., působící v Praze a poskytující komplexní právní služby české i zahraniční klientele více než 25 let, hledá pro rozšíření svého týmu advokátní koncipienty či advokátní koncipientky a studenty či studentky (3. – 5. ročníku).

Advokátní kancelář Kříž a partneři s. r. o.

Advokátní kancelář Kříž a partneři s. r. o., působící v Praze a poskytující komplexní právní služby české i zahraniční klientele více jak 25 let, hledá do svého týmu advokáta zejména pro oblast civilního práva se zkušenostmi při zastupování před soudy.

epravo.cz, a.s.

Společnost epravo.cz, a.s., hledá kandidáty na pozici specialista online marketingu

FELIX A SPOL.

Advokátní kancelář Felix a spol. poskytující komplexní právní služby více jak 25 let přijme do svého týmu advokátní koncipientku / advokátního koncipienta.