11. 7. 2017
ID: 106107

IT nástroj pro více použití v kanceláři, do něhož se vyplatí investovat

Zdroj: ABBYY

V dnešní době se zdá, že ne každý hledá kvalitu a spolehlivost. Snižujeme náklady všude, kde to je jen trochu možné. Mnozí z nás například kupují levné oblečení neznámých značek. A dává to smysl, protože nové si můžeme koupit prakticky hned, jakmile nás to, co jsme si právě koupili, přestane bavit. Jste však připraveni použít stejnou logiku, tedy „kupme to nejlevnější na trhu“, při koupi auta nebo výběru zámku do dveří bytu?

To vůbec není jisté, protože na určité věci se prostě chcete naprosto spolehnout. Stejný princip platí pro některé IT nástroje, díky nimž je vaše společnost bezpochyby více konkurenceschopná a efektivnější, což lze říci i o vás. Právě proto se takové nástroje prodávají za nezanedbatelné ceny – přinášejí totiž nové definice způsobů práce.

Jedním z takových nástrojů je nade vší pochybnost nová aplikace ABBYY FineReader 14. Pravděpodobně si myslíte, že jde jen o další vylepšení známého softwaru pro OCR, který je na trhu již více než 10 let. Pravda je taková, že budete příjemně překvapeni.

3× hodnota

ABBYY FineReader 14 je jako „švýcarský nůž“. Jde o komplexní nástroj, který sám o sobě úspěšně nahrazuje tři různé programy: editor PDF, software pro převod (OCR) dokumentů a software pro porovnávání dokumentů. Začne-li vaše právní kancelář uvažovat o tom, že je potřeba si pořídit tři samostatná softwarová řešení pokrývající stejné úlohy, rychle zjistíte, že aplikace FineReader 14 je vlastně skvělou investicí.

 
 ABBYY
 
3× méně péče


Čím méně programů máte, tím snadněji a pohodlněji se vám pracuje. Postup instalace bude jednoduchý i pro ty, kteří nejsou IT specialisty, a tak nemusíte platit dodavatelům služeb pro správu IT.

Máte obavy z technické podpory? Nemusíte mít! Pomoc týmu podpory společnosti ABBYY je pro všechny registrované majitele softwaru zcela zdarma. Nemusíte v tomto ohledu vynakládat žádný čas ani vyvíjet žádné úsilí.

 
 ABBYY
 
2× více ušetřeného času


Pro společnost může představovat nepříjemný problém i samotný proces nákupu softwaru: je nutno pochopit složité licencováni, požadavky apod. Nebylo by hezké ušetřit čas i v tomto okamžiku?

Licenční program ABBYY Corporate Plus vám pomůže ušetřit čas v době pořizování softwaru. Tento program nabízí společnostem, organizacím i jednotlivcům jednoduché a průhledné licencování. Efektivně splňuje potřeby různých právních kanceláří bez ohledu na jejich velikost či IT infrastrukturu.

Potřebujete více licencí? Díky atraktivní škále slev v případě hromadných nákupů zaplatíte méně.

Dáváte přednost nákupu od ověřeného partnera? Ani to nepředstavuje žádný problém – ověření a plně kvalifikovaní partneři společnosti ABBYY poskytnou kompetentní poradenství před nákupem, rychle se s vámi domluví na ideálních podmínkách a dodají zakoupené licence ve vašem jazyce.

 
 ABBYY
 
Jaký je tedy další krok? Jak mohu pro svoji společnost požádat o speciální zkušební licenci zdarma?


Vyplňte webový formulář na oficiálních webových stránkách ABBYY a hned začněte využívat výhod nového programu FineReader 14.

Efektivita a kvalita práce, do níž se vyplatí investovat, pokud si vaše společnost chce udržet náskok před konkurencí.


© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů, judikatura, právo | www.epravo.cz