17. 3. 2017
ID: 105574

Advokátní kancelář KROUPAHELÁN rozšiřuje svůj tým

Zdroj: KROUPAHELÁN

Advokátní kancelář KROUPAHELÁN rozšiřuje svůj právní tým o experty na e-commerce, duševní vlastnictví, softwarové právo, ochranu osobních údajů včetně nařízení GDPR, korporátní právo a veřejné zakázky – Ivanu Jankeovou, Matúše Švandu a Maroše Sováka.

Advokátka Ivana Jankeová má profesní zkušenosti z oblasti soukromého práva se zaměřením na e-commerce, ochranu osobních údajů a ochranu spotřebitele, IT právo, právo duševního vlastnictví a právo hospodářské soutěže. Je absolventkou Právnické a Ekonomicko – správní fakulty Masarykovy univerzity v Brně, právo studovala také na univerzitě v americkém Tennessee a v Helsinkách. Působila v řadě významných advokátních kancelářích a organizacích, mimo jiné na Evropském úřadu pro boj proti podvodům při Evropské komisi v Bruselu a v mezinárodní kanceláři Clifford Chance. Před připojením k týmu kanceláře KROUPAHELÁN působila v advokátní kanceláři Ambruz & Dark Deloitte Legal s.r.o.

Významnou posilou týmu je také advokát Matúš Švanda. Kromě vynikající znalosti korporátního a smluvního práva je odborníkem v oblasti práva nemovitostí, duševního vlastnictví, ochrany osobních údajů a transakčního poradenství. Na své konto si může připsat mimo jiné úspěch v mezinárodním rozhodčím řízení před ICC International Court of Arbitration ve Vídni nebo právní podporu klienta při akviziční transakci s hodnotou přesahující 100 mil. Kč. Vystudoval právo na brněnské Masarykově univerzitě a do společnosti KROUPAHELÁN přechází z advokátní kanceláře VFH Vašíček a partneři s.r.o.

Další novou osobností je Maroš Sovák, specialista na veřejné zakázky. Během své praxe se zabýval zejména soutěžním, správním, pracovním, občanským a evropským právem. Je absolventem Právnické fakulty a Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně.  Po několikaletém působení na Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže se stal ředitelem právního odboru. Do advokátní kanceláře KROUPAHELÁN přešel z Ministerstva zemědělství ČR, kde zastával pozici vedoucího oddělení metodické podpory a kontroly veřejných zakázek.


KROUPAHELÁN advokátní kancelář, s.r.o.

Jakubská 1
602 00  Brno

Tel.:    +420 533 381 407
e-mail:    kancelar@kroupahelan.cz


© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů, judikatura, právo | www.epravo.cz