15. 6. 2016
ID: 101698

DHL Express přináší speciální cenovou nabídku pro právnické kanceláře i všechny ostatní příznivce médií EPRAVO.CZ

Zdroj: DHL Express

Pro všechny čtenáře medií EPRAVO.CZ jsme připravili speciální cenově výhodnou nabídku, díky které se mohou stát prémiové služby DHL Express Vaší první volbou pro zajištění mezinárodních i tuzemských přepravních potřeb. Ať už pracujete v právnické kanceláři, na pozici manažera právního oddělení nebo podnikáte a zajímáte se o právní otázky, pak je naše nabídka určena přímo pro Vás. Jsme tu my, DHL Express, kteří Vám nasloucháme a děláme maximum pro Vaši spokojenost.

Nyní tak máte možnost využívat prémiové služby DHL Express, světového lídra v oblasti logistiky, za bezkonkurenční ceny. Pro získání 50% slevy na přepravné nám o sobě dejte vědět, vyplňte webový formulář na shipping.dhl.cz/epravo a získejte unikátní nabídku pro Vaši společnost. Případně kontaktujte naši DHL zákaznickou linku, a to telefonicky na čísle 840 103 000 nebo mailem na adresu infolinka@dhl.com. V obou případech stačí nahlásit heslo „EPRAVO“ a naši pracovníci Vám rádi pomohou získat speciální cenovou nabídku.

Nabízíme celou řadu produktů vytvořených na míru právě podle Vašich potřeb. Ať už hledáte bezpečnou a rychlou přepravu zásilek po celé České republice, nebo udržujete kontakt se zahraničím, pro který je nezbytné využít logistických služeb, vše pro Vás zařídíme a vždy budeme sledovat stejný cíl, a to minimalizovat Vaše náklady s tím spojené.


DHL Express


DHL Express také přichází s novou nabídkou pojištění dokumentů, tzv. rozšířenou odpovědností za přepravované dokumenty. Tato prémiová služba je vhodná při zasílání hodnotných dokumentů, jako jsou pasy, žádosti o víza, certifikáty nebo dokumentace, která je v případě ztráty nebo zničení nákladná znovu vyhotovit. DHL Express věnuje Vašim dokumentů tu největší péči, přesto však někdy mohou nastat komplikace v jejím bezpečném doručení. Větší klid i finanční ochranu Vám zajistí právě tato prémiová služba. Navíc je její sjednání velmi snadné – bez nutnosti odhadovat a deklarovat hodnotu přepravovaných dokumentů. Sazba je jednotná ve výši 100 Kč za zásilku a pevně stanovená je i náhrada ve výši 10 000 Kč v případě ztráty zásilky. Pokud tedy potřebujete přepravit dokumentové zásilky, které pro Vás mají značný význam či představují hodnotné aktivum, nezapomeňte si cenově výhodně sjednat rozšířenou odpovědnost za přepravované dokumenty.

Neváhejte nás kontaktovat a udělat tak první krok pro zjednodušení a zlevnění logistických služeb, jež umožní rychlou a bezpečnou přepravu Vašich zásilek napříč Českou republikou i bezproblémový kontakt se zahraničím. Přijďte na náš web shipping.dhl.cz/epravo a získejte výhody přímo pro Vás.


© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů, judikatura, právo | www.epravo.cz